תפריט סגור

פסק דין: תפס את אשתו עם המאהב – בית הדין הרבני פטר מתשלום מזונות וכתובה

במסגרת תביעה שהוגשה לאחרונה לבית הדין הרבני, הוצג תיעוד וידאו, אותו צילם הבעל בסתר – ובו נראית אשתו חוזרת חבוקה עם המאהב שלה – כשהם פוסעים באולם הנוסעים הנכנסים בנתב"ג, עת שבו מחופשת אהבים ביוון.

לדברי עוה"ד מצד הבעל, הוא חש בשנה האחרונה כי אשתו מתרחקת ממנו, וחשד שהיא מנהלת רומן עם בעל עסק קטן אותו פגשה בקבוצת נטוורקינג עסקי הפועלת באזור מרכז הארץ.

על פי תביעת הגירושין שהוגשה לבית הדין הרבני, מסרה האישה לבעלה שהיא נוסעת לשבוע השתלמות באילת. מה שעורר את חשדו של הבעל היה, שגם אותו בעל עסק בו חשד – נעלם באורח פלא מהשכונה שבה הם מתגוררים. הבעל, המכיר את אשתו כבר למעלה מ-15 שנה, ידע שאם יש דבר אחד שהיא לא מוכנה להתפשר עליו, זהו טיב המלון בו היא מתארחת. במשך שנים היא הייתה נוזפת בו על כל הצעה שלו לבלות במלונות שאינם מלונות 5 כוכבים.

לכן, בתחילה נקט הבעל ביוזמה עצמאית, והחל לחפש את אשתו בבבתי מלון בדרגה של חמישה כוכבים באילת. הוא יצר קשר עם בתי המלון באילת, וביקש לדבר עם אשתו מאחר והתרחש ארוע לא קל במשפחה, לדאבונו הסתבר שאין היא שוהה באילת.

הבעל, הבין שאשתו אכן בוגדת בו, וככל הנראה מבלה כעת עם המאהב שלה, לכן פנה לעו"ד בתחום בדיני משפחה וגירושין וקיבל המלצה לשכור חוקר פרטי – אשר יוכל לאתר את מקומה של האישה. החוקר הצליח לגלות שהמאהב, הנשוי לאחרת, מסר לאשתו שהוא יוצא לכנס עסקים ביוון. החוקר גם הצליח לאתר את הטיסה בה חוזרים השניים לישראל ומסר את המידע לבעל.

הבעל, שרצה לבדוק אם אכן אשתו בוגדת בו – המתין לשניים באולם הנוסעים הנכנסים בנמל התעופה בן גוריון, ותיעד אותם כשהם מגיעים חבוקים ומאושרים מהחופשה.

התיעוד המפליל הוגש לעורך דין הלנה שמחי ומשם הוגשה בקשה לבית הדין הרבני לכפיית גט על האישה וויתור על מזונות אשה וכתובה. הכתובה אותה רשם הבעל לאשתו ערב חתונתם הועמדה על 555 אלף שקלים – סכום עצום, שהבעל היה עלול לשאת לפחות בחלק גדול ממנו – אילו ביקש להתגרש מאשתו ללא עילה מספקת.

הרכב הדיינים שדן בתיק הורה לבני הזוג להתגרש, ופטר את הבעל מתשלום מזונות אשה וכתובה.

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים.
לתרומה עכשיו.

מעל 1,500 חברים בערוץ טלגרם של פרוטוקול. הצטרפו כעת: t.me/protocolil


הירשמו לקבלת עדכונים ומידע לדואר אלקטרוני

טופס משוב אנונימי לשיפור התוכן

האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור? (נא לא לשאול שאלות)

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil

קבוצת פייסבוק בנושא ביטוח לאומי, מס הכנסה ומס ערך מוסף. שאלו שאלות והשתתפו בשיחות ודיונים. הצטרפו עכשיו בקישור זה.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *