חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

לוח דרושים של שירות התעסוקה: איך למצוא עבודה, חיפוש משרות ועוד

לשכת התעסוקה (שירות התעסוקה) מפעילה לוח דרושים מקצועי באתר האינטרנט שלהם לצורך חיפוש משרות ושליחת קורות חיים. האתר מסייע לכל דורש עבודה למצוא משרה שמתאימה לו, בהתאם לתיאור משרה וכישורים נלווים.

מטרת הכתבה היא להסביר כיצד למצוא עבודה באתר שלהם.

לוח דרושים של שירות התעסוקה

שירות התעסוקה מסייעת לאוכלוסיית דורשי עבודה בכמה אופנים, הן על ידי הכשרות מקצועיות שונות והן על ידי לוח דרושים בו ניתן לערוך חיפוש עבודה / איתור משרות המתאימות לתפקיד של דורש העבודה. באמצעות לוח הדרושים, ניתן לחפש משרות לפי תחום, תפקיד, אזור, ישוב או אפילו חיפוש חופשי.

כמו כן, ניתן לשמור את החיפוש על ידי סוכן חכם, כך שיוכל לשלוח מעת לעת משרות רלוונטיות אל המייל של מי שמחפש עבודה. לבסוף, ניתן לשלוח קורות חיים בקלות וישירות דרך האתר של לשכת התעסוקה, לצורך כך צריך להעלות את הקובץ אל האתר באזור האישי. עוד אפשר לקבוע כי מעסיקים יוכלו לפנות באופן יזום אל דורש העבודה.

מי רשאי ולמי זה מתאים?

מערכת לוח דרושים של לשכת התעסוקה פתוחה לכלל הציבור ולכן, כל אחד יכול להיכנס ולחפש את המשרות והעבודות המפורסמות שם על ידי המעסיקים. במילים אחרות, השימוש בכלי הזה מתאים גם לדורש עבודה שהוא מובטל וגם למי שמעוניין למצוא מקום עבודה אחר.

איך למצוא עבודה באתר לשכת התעסוקה?

כדי להיכנס ולצפות במשרות המפורסמות באתר לשכת התעסוקה, ניתן להיכנס לקישור זה. אפשר לסנן את תוצאות החיפוש לפי תחום משרה, תפקיד, אזור וישוב או באמצעות חיפוש חופשי.

לאחר שמופיעות תוצאות החיפוש, ניתן לקבל עליהם את רוב המידע, אך אפשר גם לבחור במשרה ספציפית ולהיכנס לדף המשרה הרלוונטי כדי לראות האם יש תיאור או מידע נוסף.

כדי לשלוח קורות חיים, יש להירשם אל האתר ואז להיכנס לחשבון המשתמש. בפרופיל האישי ניתן למלא את כל הפרטים האישיים הרלוונטיים של דורש העבודה וכן להוסיף קובץ קורות חיים שאותו ניתן לשלוח אל המעסיקים.

מה עוד חשוב לדעת?

חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים.
אפשר לתרום עכשיו עם PayPal


האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

הוספת משוב

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil