חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

הלוואה ללא ריבית – כך תוכלו לקבל הלוואה כזו באלפי שקלים ולא תשלמו ריבית

בזמן שמרביתנו לוקחים הלוואות קטנות או בינוניות דרך הבנק, חברת האשראי או גופים חוץ בנקאיים נוספים, יש שיטה לקבל הלוואה ללא ריבית, אמנם לא תמיד מדובר לא בסכום גדול, אך כדאי לנצל זאת.

מועדוני לקוחות של החברות המסחריות כוללות בדרך כלל מועדון רגיל או מועדון משולב כרטיס אשראי, כדוגמת של שופרסל, יינות ביתן, פוקס וכדומה. חלק מן המועדונים מאפשרים מתנת הצטרפות כלשהי הכוללת מתנה של 100-200 ₪ לרכישות או קבלת הלוואה ללא ריבית בסכום של כמה אלפי שקלים.

בנוסף לכך, הבנקים מציעים מדי פעם הלוואה ללא ריבית בתנאים שונים, כגון פתיחת חשבון עו"ש וכדומה.

בואו נעבור עליהם:

מועדון שופרסל CAL

אם אתם קונים בשופרסל, מעולה. אם אתם לא רוכשים בשופרסל, גם בסדר.

המועדון שלהם המשולב עם CAL, מציע מגוון של הטבות שלא נפרט אותם פה כי זה לא מהות הכתבה, אך בין היתר אתם יכולים לקבל מתנת הצטרפות בשווי 180 ₪ לקניה הראשונה או הלוואה בלי ריבית על סך 5,000 ₪ שתינתן על ידי חברת כאל.

מועדון רמי לוי ישראכרט

אלו מכם שרוכשים ברמי לוי, מעולה. אתם יכולים להצטרף למועדון שלהם ולקבל מתנת הצטרפות בסך 120 שקל או הלוואה ללא ריבית על סך 5000 ₪. ישראכרט כותבת שההטבה תינתן ללקוחות מסויימים, אך ביכולתכם ליצור עמם קשר ולבדוק זכאות.

מועדון יש CAL

אם אתם רוכשים ברשת השיווק "יש" אתם יכולים להצטרף למועדון שלהם ולהנות מהלוואה בסך 5000 ₪ ללא ריבית. רשת השיווק "יש" כוללת עשרות סניפים מפוזרים בארץ

מועדוני דיינרס קלאב

כאל המפעילה את דיינרס קלאב מציעה 2 מועדונים המציעה הנחות והטבות במגוון של בתי עסק בישראל וכן היא מאפשרת קבלת הלוואה בסך 5000 שקל ללא ריבית.

מועדון CalFixnet

מועדון נוסף של חברת כאל המאפשרת לכם לקבל החזר כספי על קניות בחנויות גולף, קסטרו, אופטיקנה, סופר פארם, ארומה וכד'. בנוסף, תוכלו לקבל הלוואה ללא ריבית בסך 5000 שקל.

הלוואה בבנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי טפחות מציע הלוואה ללא ריבית עד 30,000 שקל למי שמעביר משכורת של 7,000 שקל ומעלה ליחיד או 10,000 ומעלה לזוג בחשבון משותף, וזאת אם אתם מבצעים כמה פעולות בחודש או רוכשים באמצעות כרטיס האשראי המונפק מהבנק.

עוגן – לשעבר האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית (IFLA)

האגודה הזו מציעה לעשורת אלפי לקוחות הלוואה ללא ריבית, ההלוואה היא בגובה עד 30,000 שקל והיא מתאימה ליחידים ולמשפחות, לסטודנטים, ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים ועוד.

עסקים ויזמים יכולים אף לקבל הלוואה ללא ריבית עד 30,000 שקל עם ערב אחד או עד 90,000 שקלים עם 3 ערבים.

חשוב לזכור כי הלוואות לא בהכרח דבר טוב ועל כן, בעת מתן אשראי, הגופים המפיננסיים חייבים  להציג בכל הצעה או מקום שהם מפרסמים או משווקים הלוואות, את ההודעה הבאה: "אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל".

חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים. תרומה לפרוטוקול


האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

הוספת משוב

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil