חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

קבינט הדיור: משפרי דיור בתכנית מחיר למשתכן? קבלו מענק

קבינט הדיור בראשות שר האוצר משה כחלון, אישר היום לראשונה תכנית מתן מענקים למשפרי דיור בתכנית מחיר למשתכן. בפרויקטים שבהם יש זכאות למענק רוכשים, תורחב הזכאות גם למשפרי דיור. אלה, יוכלו להשתתף רק לאחר שכלל הזכאים חסרי הדירה ברשימת הממתינים וכל הרשומים בסדרות השונות מיצו את זכאותם.

המענקים יינתנו למשפרי דיור באזורי פריפריה בלבד ורק בפרויקטים בהם הקבלנים נותרו עם דירות לא מכורות, לאחר שהוצעו כאמור לכלל מחוסרי הדיור בכל הסדרות ויעמדו על סך של 40 עד 60 אלף שקל. ההחלטה הזו מצטרפת להחלטת האוצר ובנק ישראל בחודש נובמבר 2017 לפיו המענק הניתן מהמדינה יוכר כחלק מההון העצמי של הזכאים.

בנוסף להחלטה הזו, קבינט הדיור הכריז על 7500 יחידות דיור לפינוי בינוי בגבעת שמואל, העיר העתיקה בלוד ובית שמש. כמו כן, הוכרזו לראשונה מתחמים מועדפים לדיור גם על קרקעות פרטיות ובהם – 5,000 יח"ד בשדה דב.

חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים. תרומה לפרוטוקול


האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

הוספת משוב

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil