חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

מחשבון דמי הבראה – חישוב סכום הכסף שניתן לקבל

עובדים שזכאים לקבל דמי הבראה ומעוניינים לדעת כמה כסף מגיע להם לקבל, יכולים לעשות שימוש באמצעות מחשבון דמי הבראה. המחשבון מספק את המידע הדרוש לחישוב.

מטרת עמוד זה לספק אפשרות לחישוב דמי הבראה באמצעות כלי ייעודי.

מה זה דמי הבראה?

דמי הבראה או קצובת הבראה, הם הכנסה נוספת שמגיעה לעובדים שכירים במקום העבודה וזאת בנוסף לשכר הרגיל שהם זכאים לקבל. התשלום ניתן בכל שנה לעובדים, אחת לשנה, בעיקר בחודשי הקיץ יוני-ספטמבר.

בעבר, דמי הבראה שולמו לצורך מימון שהיה של עובדים בבית הבראה / הארחה, כך שיוכלו להשתחרר מהעבודה, לנוח ולחזור עם כוחות חדשים לעבודה. בעבר גם כמעט כל העבודות (אם לא כולן) היו עם מאמץ פיזי ולכן המנוחה הייתה חייבת. כיום.. המונח די מנותק מהמציאות, לא צריך ללכת לבית הבראה ולא צריך להציג קבלות על מנוחה ונופש.

עובדים זכאים לקבל בהתאם למספר שנות הוותק שלכם בעבודה, היקף המשרה, וכן האם זהו מגזר פרטי או ציבורי.

מחשבון דמי הבראה

מחשבון דמי הבראה הוא פרי פיתוח של מערכת פרוטוקול. מעבר למספר הכתבות המקיפות באתר שכוללות גם את החישוב, המחשבון הוא כלי נוסף שמאפשר לחשב בקלות.

הגרסה הנוכחית של המחשבון מאפשרת לחשב לעובדים במגזר הפרטי והעסקי (רוב המשק), במגזר הציבורי (עובדי מדינה, ממשלה), במגזר שלטון מקומי (עובדי רשויות מקומיות ומועצות אזוריות) וכן עובדי הוראה.

איפה הינך מועסק?


אם הינך עובד במקום בו מקובל לקבל קצובת הבראה כמו עובדי מדינה, יש לבחור "מגזר ציבורי"

חישוב


הערות למחשבון

עובדי ניקיון ותחזוקה, עובדי שמירה או אבטחה, וכן עובדים שמקבלים תשלום לפי הזכאות כמו לעובדי מדינה, יכולים לחשב את דמי ההבראה שמגיעים להם ויש לבחור "עובדי מגזר ציבורי" במחשבון.

מידע נוסף

  • המחשבון עשוי להתעדכן ולהשתפר מעת לעת.
  • מחשבון זה מוגן בזכויות יוצרים – חל איסור לעשות שימוש בניגוד לתנאי השימוש של פרוטוקול.
  • מדריך דמי הבראה – מי זכאי, מתי מקבלים, מה גובה הסכום ומידע נוסף.

חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים. תרומה לפרוטוקול


האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

הוספת משוב

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil