חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן

עובדים רבים תמיד מחפשים מקום עבודה שיש בו תנאים טובים לעבודה ולכן חשוב להכיר את דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל (100 חברות). יש מגוון של מאפיינים שיכולים להשפיע על בחירת החברה שהכי טוב לעבוד אצלה כמו השכר, תנאים סוציאליים, התפתחות בה, הערכה וכבוד ועוד.

דירוג החברות הטובות לעבוד בהן מפורסם מדי שנה וגם השנה פורסמה הרשימה העדכנית ביותר.

מהו דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן?

דירוג החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל של חברת CofaceBdi הוא דירוג שנעשה כדי לספק מידע אילו חברות הן חברות שמציעות תנאים טובים לעובדים ולכן עובדים יכולים לדרג אותן כחברה שטוב לעבוד בה.

הדירוג מבוסס על פי סקר מקיף של עשרות אלפי מועסקים בישראל וכן לפי נתוני מעסיקים שנצברו במהלך 12 החודשים (שנה קלנדרית של החל מחודש ינואר ועד דצמבר). ראשית, נערך מבחן של מדגם מייצג של מועסקים לפיו נבדקים מהם הפרמטרים החשובים ביותר עבור העובדים בעת בחירת מקום עבודה. לאחר מכן, נערך סקר מקיף יותר לפי אותם מדדים / פרמטרים ועובדים בוחרים אילו פרמטרים חשובים עבורם.

בסקר נכללים גם עמדות העובדים כלפי מקום העבודה שלהם וגם העדפותיהם לגבי מקומות עבודה אחרים. בנוסף, בסקר נמצאים גם עמדות המעסיקים ונתונים שמאפיינים את התנאים וההשקעה שלהם במשאבי אנוש בארגון.

דירוג החברות הכי טוב לעבוד בהן הוא אחד המשתנים של מובילות עסקית ונראה כי הוא תורם למעסיקים רבים בעת גיוס העובד, הגברת המשיכה שלהן כמעסיק ואף תורם למיצוב שלהן בשוק העבודה. כך שלמעסיקים בדרך כלל קל יותר לגייס עובדים, לשמר אותם על פני זמן ולהביא תוצאות עסקיות. לעובדים, הדירוג משמש כמצפן ומכוון באיתור מקום העבודה על פי השקפתם בענייני יציבות תעסוקתית, חוסן ותנאי עבודה טובים.

מה חשוב לעובדים במקום העבודה?

כאשר העובדים נשאלו מה חשוב להם במקום העבודה הם ענו את התשובות הבאות:

  • יחסי עבודה.
  • תנאי שכר.
  • יציבות תעסוקתית.
  • שביעות רצון ממנהל ישיר.
  • הגשמה עצמית.
  • אתגר מקצועי.
  • קידום מקצועי.
  • חוסן החברה.

המקצועות המבוקשים ביותר

דבר נוסף שניתן לשים לב הם המקצועות הנחשקים ביותר בקרב העובדים, הדירוג מבוסס על ידי שיעור העובדים שענו האם הם עוסקים במה שהם למדו. לפי הנתונים, מדעי המחשב, הנדסה, ראיית חשבון, רפואה, כלכלה, עריכת דין ועוד.

התחומים המובילים ביותר

יש מגוון תחומים של חברות המצויות בסקר, כמו היי טק וטכנולוגיות מתקדמות, פיננסים, מגזר ציבורי, שירותים, פרמצבטיקה, בנייה ופיקוח בנייה, יבוא ושיווק, רכב, תקשורת, שיווק קימעונאי, תעשייה, ביטוח ועוד.

הרשימה המלאה

ניתן לעיין ברשימה המלאה של החברות שהכי טוב לעבוד בהן (100 חברות) דרך הקישור הבא.

חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים. תרומה לפרוטוקול


האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

הוספת משוב

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil