חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

אודיבל (Audible) של אמזון – איך לשמוע ספרים מוקלטים איכותיים?

מי שמעוניין להכיר שירות של השמעת ספרים מוקלטים באינטרנט, עם שפע של תוכן והמון למידה, כדאי שיכיר את אתר אודיבל (Audile). האתר הוא שירות של ענקית המסחר האלקטרוני אמזון, כך שאפשר בקלות להשתמש בחשבון קיים אצלם.

אודיבל מאפשרת לשמוע ספרטים מוקלטים מהמחשב או מהאפליקציה, ניתן להתחבר עם חשבון של אמזון ולהנות מחודש ראשון ללא עלות. כיום רוב התוכן נמצא בשפה האנגלית ויש כמה ספרים שניתן לשמוע בשפה עברית.

כל מה שצריך לדעת בנושא.

מה זה אודיבל?

אודיבל (או באנגלית Audible) הוא שירות של השמעת ספרים מוקלטים (ספרי שמע דיגיטליים) ברשת האינטרנט, גרסאות שמע של עיתונים ומגזינים, ואפילו תוכניות רדיו וטלוויזיה. החברה נרכשה זה מזמן על ידי ענקית הקניות באינטרנט אמזון (Amazon) ולכן אפשר בקלות להירשם ולהיכנס עם חשבון קיים של אמזון.

אודיבל מציעה מגוון ענק של ספרי שמע דיגיטליים מוקלטים בקטגוריות כמו למשל עסקים וקריירה, היסטוריה, ספרות, מדע, כלכלה ופיננסים, בריאות, חינוך, טכנולוגיה ועוד. ניתן לשמוע במגוון של דרכים, באפליקציות ובמחשב.

רוב התוכן מועבר בשפה האנגלית, שהיא השפה הבינלאומית והפופולארית בעולם, כך שבוודאי שיש מגוון עצום של תוכן. אבל יש גם ספרים מוקלטים בעברית, כמו למשל: אינטליגנציה רגשית, פיטר פן, תלמוד בבלי, הטרמפיסט, לקחת סיכון ועוד כמה. (ניתן לראות זאת כאן).

איך לשמוע ספרים מוקלטים עם אודיבל?

אודיבל מאפשרת לשמוע ספרטים דיגיטליים מוקלטים באמצעות רוב המכשירים והאפליקציות. הפלטפורמה ניתנת להשמעה על גבי מערכות הפעלה כמו iOS של אפל, אנדרואיד של גוגל, וינדוס של מיקרוסופו ומכשירים עם מערכות של אמזון.

ניתן לשמוע באמצעות מכשירים: טלפונים חכמים (סמארטפונים), טאבלטים, מחשבים נייחים וניידים, וגם רמקולים חכמים. פשוט מאוד, לצורך כך, צריך חשבון של אודיבל לצריך להוריד את האפליקציה הייעודית למכשיר המתאים.

דרך אגב.. אפשר להוריד את הספרים המוקלטים ולשמוע אותם גם ללא אינטרנט.

כמה זה עולה?

מחיר / עלות שימוש של אודיבל של אמזון הוא 14.95$ לחודש.

כאשר ניתן להירשם לשירות ולקבל חודש ראשון (30 ימים) במתנה, ללא תשלום וכמו תמיד אפשר לבטל בכל עת ללא שום התחייבות.

איך ליצור חשבון אודיבל?

אודיבל היא חברת בת של אמזון ולכן למי שיש חשבון קניות של אמזון, יכול להיכנס עם החשבון הזה. למי שאין חשבון חינמי של אמזון, יכול לקרוא את הכתבה על איך לקנות באמזון, שם פירוט נרחב.

חשבון אמזון הוא סך הכל חשבון חינמי ללא התחייבות, לחשבון זה אפשר להוסיף שירותים רבים כמו אמזון פריים, אמזון מיוזיק, אמזון וידאו ועוד.

המשמעות היא שצריך פשוט לרכוש מינוי לשירות השמעת הספרים המוקלטים אודיבל ולקבל חודש ראשון ניסיון ללא עלות. לאחר מכן, אם זה מעניין, אפשר להמשיך להישאר עם השירות או לבטל אותו למי שלא אהב זאת.

כדי להירשם לשירות, יש להיכנס לקישור זה.

חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים.
אפשר לתרום עכשיו עם PayPal


האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

הוספת משוב

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil