תפריט סגור

רשות ניירות ערך מזהירה: אמרלד בייס ו-TradeStation הן חברות לא מפוקחות

רשות ניירות ערך פרסמה היום הודעה לציבור, או יותר נכון אזהרה לציבור, לעניין החברות אמרלד בייס בע"מ, TradeStation Securities, Inc.

חברת אמרלד בייס פרסמה פרסומים שונים ברשתות החברתיות, שהתגלו שגויות נוכח הערת רשות ניירות ערך הישראלית, לפיהן עלול להיווצר רושם כי החברה קיבלה אישור כללי לפעול בישראל.

חברת אמרלד בייס קוראת לעצמה "הנציגות הבלעדית של טריידסטיישן" והיא פועלת מעין חברת ברוקטאז' בישראל שמספקת שירותי מסחר במניות, בתעודות סל, באופציות ובחוזים עתידיים. החברה מציעה אף לימודי מסחר בשוק ההון. כל זאת בעצמה או באמצעות חברת TradeStation העולמית.

להלן הודעת אמרלד בייס

הודעת אמרלד בייס
הודעת אמרלד בייס

חברת TradeStation היא מערכת למסחר בשוק ההון ומציעה שירותי ברוקטאז' שונים. לפי אתר החברה ולפי FINRA נראה כי היא מפוקחת על ידי השניה, כמו כן טריידסטיישן היא חברה ב-SIPC.

על כן, על פי הודעות אלו, רשות ניירות ערך הזהירה כי החברות הללו לא קיבלו אישור כללי מרשות ניירות ערך על מנת לפעול בישראל. כמו כן, נכון להיום, פעילות שירותי ברוקטאז' לא מפוקחים כלל בישראל, למעט זירות מסחר שהן מפוקחות על ידי הרשות.

לאחרונה, גופי ברוקטאז' שונים התפרקו עקב מחדלים כאלה ואחרים, בינהם חברת שורט טרייד, ג'נרל טרייד והשלישית היא חברת איי.ג'י אינווסטק. לאחר קריסת 2 החברות הראשונות, רשות ניירות ערך הוציאה אזהרה לציבור לעניין גופים לא מפוקחים.

מעל 1,500 חברים בערוץ טלגרם של פרוטוקול. הצטרפו כעת: t.me/protocolil

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? אפשר לתרום לנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים. תרום עכשיו דרך פייפאל.


הירשמו לקבלת עדכונים ומידע לדואר אלקטרוני

טופס משוב אנונימי לשיפור התוכן

האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור? (נא לא לשאול שאלות)


קבוצת פייסבוק בנושא ביטוח לאומי, מס הכנסה ומס ערך מוסף. שאלו שאלות והשתתפו בשיחות ודיונים. הצטרפו עכשיו בקישור זה.

כתבות נוספות

תגובה 1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *