חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

סטינג TV של יס – מה זה כולל והאם כדאי להצטרף?

מעוניינים לבחור שירותי טלוויזיה אלטרנטיביים לחברות המסורתיות כמו Yes או HOT? הכירו את המותג הנוסף סטינג TV של חברת Yes. שירות הטלוויזיה מאפשר צפייה באמצעות האינטרנט כמו החברות הנוספות.

סטינג טיוי הוא שירות הטלוויזיה המוזל של יס והוא הושק באוקטובר 2017, ככל הנראה כתוצאה מכך שלקוחות רבים עזרו את שירותי הטלוויזיה בלווין ובכבלים. השירות מהווה מתחרה ישיר של החברות סלקום TV, פרטנר TV וחברות הטלוויזיה באינטרנט הנוספות.

למרות שהשירות STING TV (סטינג טיוי) דומה לשירותי החברות הנוספות בתחום הטלוויזיה באינטרנט, הוא שונה במסגרת מודל התמחור שלו. כלומר, מדובר על שירות טלוויזיה מודולארי, או במילים אחרות, שניתן להרכיב אותו. על זה, על הערוצים ועל המחירים השונים נדבר בכתבה זו.

סטינג TV – אז איך זה עובד?

כמו כל שירות טלוויזיה מבוסס אינטרנט (טכנולוגיית OTT), כדי שתוכלו לצפות עליכם להיות עם טלוויזיה חכמה או עם סטרימר שהוא למעשה ממיר דיגיטלי שהופך את הטלוויזיה שלכם לחכמה. קיימים בשוק כמה מערכות הפעלה והפופולאריות ביותר הם אנדרואיד TV או אפל TV.

אם יש ברשותכם טלוויזיה חכמה מבוססת מערכת הפעלה לעיל (כלומר עם ממיר מובנה), אתם יכולים להתחבר לשירותי הטלוויזיה של סטינג טיוי בפרט או חברות מתחרות באופן כללי. הצפייה מבוצעת על ידי הורדת אפליקציה ייעודית של החברה לטלוויזיה.

אם אין לכם טלוויזיה חכמה, יהיה עליכם לרכוש סטרימר כזה. רכישה של סטרימר מסוג זה אפשרית באמצעות חנויות מוצרי החשמל או באמצעות אתרי המסחר האלקטרוני אמזון, אלי אקספרס, איביי ואחרים.

כשאתם בוחרים ממיר דיגיטלי עם מערכת הפעלה כזו או אחרת, בחרו כזה שיהיה רב שימושי ולא חד פעמי. במילים אחרות, רכשו ממיר טוב ואיכותי שמתאים לרוב שירותי הטלוויזיה באינטרנט. כך למשל, מערכת אנדרואיד טיוי של גוגל היא מאוד פופולארית ולכן אם תשקלו לעבור בין חברות שונות בטלוויזיה, רוב הסיכויים שהם תומכים באנדרואיד.

אפשרות נוספת היא רכישה או השכרה של ממיר באמצעות סטינג טיוי. האפשרות הזו מתאימה למי שאינו מעוניין להשקיע כסף ברכישת מכשיר. אך חשוב לציין כי בדרך כלל ממירים של חברות אלו מותאמים ויהיו בהם תכנים שונים של החברה עצמה. בכל מקרה, סטרימר ראשון הוא ללא עלות אצל סטינג TV.

סטינג TV ערוצים

סטינג טיוי מציעה מספר של ערוצים, חלקם של חברת האם, YES. בכל זאת, ערוצי עידן+ נכנסים בתוך אחת החבילות.

 • ערוצים ישראליים: כאן 11, קשת 12, רשת 13, ערוץ עשר (14), ערוץ 20, כאן חינוכית, ערוץ 24, ערוץ 9 ברוסית (ישראל פלוס).
 • ערוצי סדרות: yesComedy, yesDrama, yesOh, yesAction, ויוה, ויוה+, yes דוקו, !E.
 • ערוצי סרטים: yes דוקו, yes1, yes2, yes4, yes5.
 • ערוצי ילדים: בייבי, הופ, הופ! ילדות ישראלית, ניק ג'וניור, ערוץ הכוכבים, Zoom, KidZ, ניקלודיאון, WiZ, ג'וניור.
 • ערוצי מדע וטבע: Discovery Science, Discovery HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild, Animal Planet.
 • ערוצי ספורט: ספורט 5, ספורט 5 PLUS, ספורט 5 HD, ספורט 5 GOLD, ספורט 5LIVE HD, ספורט 1, ספורט 1 HD, ספורט 2 HD, ספורט 3 HD, ספורט 4 HD, ערוץ ONE, ONE 2, ONE Classic, Edge Sport.

VOD וסדרות

סטינג טיוי מציעה גם ספריית VOD כך שכל התוכן הוא ללא תשלום נוסף, אבל על מנת לצפות בתוכן, עליכם לרכוש את החבילה המקבילה. לדוגמה, אם הזמנתם ערוצי סדרות, תוכלו לצפות גם בכל הסדרות ב-VOD, אם הזמנתם ערוצי סרטים, תוכלו לצפות בכל הסרטים ב-VOD.

איך צופים בשירותי סטינג TV?

סטינג טיוי מציעה כמה דרכים לצפייה בשירותי הטלוויזיה שלהם:

 • ממיר Android TV – אם יש לכם סטימר עם מערכת הפעלה אנדרואיד של גוגל, אתם יכולים להוריד את האפליקציה של סטינג.
 • ממיר STINGTV Box – אם אינכם מעוניינים לרכוש ממיר ייעודי, ניתן לקבל ממיר של סטינג.
 • אפליקציה לטלפון אנדרואיד או אייפון – ניתן לצפות בטלוויזיה של סטינג טיוי גם באמצעות המכשיר הנייד / טאבלט שלכם, בין אם הוא עם מערכת הפעלה של אנדרואיד או של iOS.

בכמה מכשירים במקביל ניתן לצפות?

סטינג מאפשרת צפייה במקביל עד 3 סטרימרים של אנדרואיד TV במקביל ובנוסף עד 2 מכשירים אחרים במקביל.

נטפליקס

אחד החסרונות של סטינג טיוי הוא בכך שלא ניתן לצפות בשירותי סדרות של Netflix ולא ניתן להוריד לסטרימר שלהם. עם זאת, אם אתם משתמשים בסטרימר משלכם, אתם יכולים לצפות בנטפליקס תוך כדי תשלום והתנהלות דרכם ולא דרך סטינג טיוי.

הקלטת ערוצים

אפשר לצפות בערוצים עד 7 ימים אחורה. במידה ואתם מעוניינים לצפות בתוכן מעל 7 ימים, אתם יכולים להקליט את התוכן ולשמור אותו בחשבון שלכם. סטינג טיוי מאפשרת להלקיט עד 3 תכניות במקביל ועד 100 שעות הקלטה בכל המכשירים.

סטינג TV – מחיר

כאן נסביר לכם על החבילות השונות של Sting TV. כמו כן, יש גם ערוצי פרימיום בתשלום.

חשוב לציין כי סטינג טיוי מציעה חודש ראשון ניסיון ללא תשלום נוסף, למעט ערוצי הספורט או האח הגדול.

חבילה משפחתית

זו לא חבילת בסיס, מכיוון שבסטינג טיוי אין חבילת בסיס ויש רק חבילות מודולאריות.

החבילה המשפחתית כוללת את כל ערוצי הסדרות, ערוצי הסרטים, ערוצי ילדים, ערוצי מדע וטבע, ערוצים ישראליים וערוץ הספורט 5+5plus. בנוסף, החבילה הזו כוללת את כל התוכן VOD שקיים בחברה ללא תשלום נוסף.

החבילה עולה 99 ₪ לחודש. (לעיתים ניתנת בהנחה לכמה חודשים).

חבילת סדרות+

חבילת הסדרות כוללת את כל ערוצי הסדרות, ערוצי מדע וטבע, ערוצים ישראליים ותוכן VOD של תוכן סדרות בלבד.

החבילה עולה 45 ₪ לחודש.

חבילת ספורט 5

החבילה כוללת את הערוצים ספורט 5 וספורט 5 Plus. לא ניתן לרכוש את החבילה בנפרד וחובה לרכוש חבילת תוכן אחרת.

החבילה עולה 19 ₪ לחודש.

חבילת ספורט 5 פרימיום

החבילה כוללת את הערוצים ספורט 5 HD, ספורט 5 GOLD וספורט 5LIVE HD. לא ניתן לרכוש את החבילה בנפרד וחובה לרכוש חבילת תוכן אחרת.

החבילה עולה 59 ₪ לחודש.

חבילת ספורט 1

החבילה כוללת את הערוצים ספורט 1, ספורט 1 HD, ספורט 2 HD, ספורט 3 HD וספורט 4 HD. לא ניתן לרכוש את החבילה בנפרד וחובה לרכוש חבילת תוכן אחרת.

החבילה עולה 67 ₪ לחודש.

חבילת ספורט ONE

החבילה כוללת את הערוצים ONE, ONE 2, ONE Classic, Edge Sport. לא ניתן לרכוש את החבילה בנפרד וחובה לרכוש חבילת תוכן אחרת.

החבילה עולה 9 ₪ לחודש.

חבילות לא פעילות

 • חבילת סרטים – חבילת הסרטים כוללת את כל ערוצי הסרטים, ערוצים ישראליים ותוכן VOD של תוכן סרטים בלבד. החבילה עולה 39 ₪ לחודש.
 • חבילת ילדים – חבילת הילדים כוללת את כל ערוצי הילדים, ערוצים ישראליים ותוכן VOD של תוכן לילדים בלבד. החבילה עולה 39 ₪ לחודש.
 • חבילת מדע וטבע – החבילה כוללת את כל ערוצי מדע וטבע, ערוצים ישראליים ותוכן VOD של תוכן מדע וטבע בלבד. החבילה עולה 29 ₪ לחודש.

ממירים

ממיר ראשון הוא ללא תשלום, מבוסס על מודל חיוב זיכוי. החל מהממיר השני יש עלות חודשית של 19 ₪.

דמי הקמה / התקנה

אין עלויות התקנה או הקמה של לקוח חדש.

סטינג TV – הצטרפות

מעוניינים להצטרף לשירותי הטלוויזיה של סטינג טיוי? אתם יכולים לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט של החברה כאן: www.stingtv.co.il.

אין מוקד טלפוני אצל החברה ויש אפשרות ליצור קשר רק באמצעות האתר: השארת פרטים ליצירת קשר או צ'אט אונליין.

חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים. תרומה לפרוטוקול


האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

הוספת משוב

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil