תפריט סגור

37 תוספים מומלצים לוורדפרס ב-2019

לאור בקשות ממשתמשים שלנו, להלן רשימת תוספים מומלצים לוורדפרס עבור שנת 2019. וורדפרס (WordPress) היא מערכת לניהול תוכן הפופולארית ביותר בעולם, עם נתח שוק כלל עולמי של כל האתרים בעולם של מעל 33.5% בחודש מרץ 2019.

בעזרת מערכת וורדפרס ניתן לנהל בלוגים ואתרי אינטרנט, ואפשר להוסיף תוספים והרחבות שונות כדי להוסיף תכונות נוספות לאתר האינטרנט. ישנם תוספים שהם חשובים מאוד וישנם פחות רלוונטיים. נכון להיום יש מעל 55,000 תוספים לוורדפרס, אז איך אפשר לדעת מה אתם צריכים? אי אפשר להתקין את כולם.

לצורך כך הכנו עבורכם את רשימת התוספים המומלצים ביותר לאתרי וורדפרס, והיא תעודכן בהתאם. דרך אגב, התוספים הללו מתאימים למי שמשתמש באתר וורדפרדס עם אחסון חיצוני עצמאי (כלומר WordPress.org), לא ניתן להוסיף תוספים אלו אם אתם משתמשים באתר WordPress.com.

איך להתקין תוספים לאתר וורדפרס?

לפני שנציג לכם את רשימת התוספים, כדי לעבור בקצרה על הדרכים שבהם אפשר להתקין תוספים לוורדפרס. קיימים 3 דרכים:

1. חיפוש, הורדה והתקנה דרך ממשק הניהול (מומלץ ביותר)

זו השיטה הטובה ביותר עבור תוספים חינמיים שנמצאים במאגר התוספים באתר וורדפרס העולמי. באמצעות שיטה זו ניתן לבצע חיפוש, הורדה והתקנה ישירות דרך ממשק ניהול האתר שלכם בצורה פשוטה, זריזה ובטוחה.

כדי לעשות זאת, יש לגשת אל הלשונית "תוספים" (Plugins) בתפריט הצדדי בלוח הבקרה ולאחר מכן יש ללחוץ על "תוסף חדש". בתיבת החיפוש אפשר להזין את השם של התוסף (כפי שמופיע בהמשך) ואז ללחוץ על "התקן עכשיו".

לאחר מכן, יש להפעיל את התוסף דרך הלשונית "תוספים".

2. חיפוש והורדה דרך וורדפרס.אורג והתקנה דרך ממשק ניהול (בסדר)

שיטה פחות מומלצת מהקודמת היא לחפש ולהוריד את התוסף הרצוי (לפי הרשימה בהמשך) על ידי לחיצה על הקישור אצלנו "הורדת התוסף" לאחר מכן תועברו לאתר WordPress.org שם יש להוריד את התוסף למחשב שלכם על ידי לחיצה על "הורדה" (Download).

לאחר מכן, יש לגשת אל לוח הבקרה של האתר, ללשונית "תוספים" ואז ללחוץ על תוסף חדש. בשונה מהדרך הראשונה, כאן יש ללחוץ על הכפתור "העלאת תוסף" ואז יש להעלות את הקובץ שהורדתם למחשב.

לבסוף, לאחר ההתקנה יש להפעיל את התוסף בלשונית "תוספים".

שיטה זו מיועדת למקרים בהם אתם רוכשים תוסף בתשלום שלא נמצא בספריית התוספים של וורדפרס.קום או שהדרך הראשונה לא פועלת כנדרש. אחרת, עדיף לעבוד עם השיטה הראשונה.

3. חיפוש והורדה דרך וורדפרס.קום והתקנה דרך מנהל הקבצים בשרת (פחות מומלץ)

זוהי הדרך הפחות מומלצת מבין אלה לעיל. כמו שיטה מספר 2 – יש לגשת לבחור את התוסף ולהוריד אותו למחשב באמצעות אתר וורדפרס.קום. אולם, ההתקנה היא שונה מעט.

כדי להעלות את הקובץ, יש לגשת אל מנהל הקבצים של האתר שנמצא בשרת שבו האתר שלכם מאוחסן, לאחר מכן לגשת אל תיקייה ראשית של האתר. לאחר מכן לספרייה "wp-content" ואז לספרייה "plugins". שם מעלים את הקובץ של התוסף ואז מחלצים את התיקייה מתוך הקובץ הדחוס.

לאחר מכן יש לגשת ללוח הבקרה, ללשונית "תוספים" ואז להפעיל את התוסף.

שיטה זו מיועדת למקרים בהם אין לכם אפשרות להתקין באמצעות ממשק הניהול בגלל בעיות כאלה ואחרות. במקרים אחרים, לא כדאי להשתמש בשיטה זו (יכולה לגרום לבעיות מיותרות) – במיוחד אם אין סיבה מיוחדת למה לא לעשות בדרך ראשונה.

תוספים מומלצים לוורדפרס לקידום אתרים

1. Yoast SEO (יוסט SEO)

כבר רשמנו עבורכם מדריך Yoast SEO אצלנו, הכולל מידע החל מהתקנת התוסף, הגדרת התוסף ועד לשימוש שוטף בתוסף.

התוסף מאפשר לאתר האינטרנט הוספת תכונה שעוזרת לאתר שלכם להיראות יותר טוב במנועי חיפוש, לרבות הוספת תיאור פוסט, כותרת עמודים ועוד. כמו כן, ניתן להתאים את התוסף עבור רשתות חברתיות – כיצד שיתוף הפוסט ייראה שם ועוד.

בנוסף, ניתן להוסיף קוד אימות אתר של כלי מנהלי אתרים של מנועי החיפוש. יוסט מגיע גם עם חבילה בתשלום למי שמעוניין, אבל חבילת החינם מספיקה לחלוטין.

הורדת התוסף

2. All In One SEO

זה המתחרה העיקרי של תוסף יוסט, הפונקציות של התוסף All In One SEO דומות לפונקציות של התוסף הקודם, והוא מאפשר לכם להתאים את כותרת העמוד ותיאור העמוד כפי שאתם רוצים. תוסף זה גם דורש הגדרה התחלתית כדי להתחיל לעבוד איתו.

פחות התחברנו לתוסף הזה, כי הממשק שלו לא ממש נוח וקצת מסובך בהשווה ל-Yoast. אבל הוא כן עושה את העבודה שלו.

הורדת התוסף

3. Google XML Sitemaps (מפת אתר XML)

כדי לעזור לגוגל, לבינג ולמנועי חיפוש אחרים להכיר מהר יותר את האתר שלכם, אתם צריכים לשלוח לו מפת אתר בקובץ XML, זה לא מפת אתר עבור משתמשים של האתר, אלא עבור מנועי חיפוש.

התוסף הזה יוצר עבורכם את מפת האתר שאותו יש להזין בכלי מנהלי אתרים של מנועי החיפוש. אם אתם משתמשים בתוסף יוסט לקידום האתר, התוסף הזה מיותר. אחרת, כדאי מאוד להוריד אותו.

הורדת התוסף

4. Google Analytics for WordPress by MonsterInsights

במידה ואין לכם תבנית בת או שאין לכם מקום בתבנית שניתן להזין קוד ג'אווה סקריפט. אתם יכולים להדביק את הקוד של גוגל אנליטיקס בקוד של האתר או על ידי שימוש בתוסף חיצוני.

התוסף הזה מאפשר חיבור אתר וורדפרס שלכם אל Google Analytics.במקור, התוסף פותח על ידי חברת יוסט.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס לצורך אבטחה

5. Wordfence Security (וורדפנס אבטחה)

זהו תוסף אבטחה לאתר שמופעל על ידי חומת אש מנטרת את כל הפעילות של האתר ומאבטחת אותו. מזהיר אתכם מכל בעיה שעשוייה להיות באתר האינטרנט שלכם וניתן לחסום משתמשים על פי פרמטרים רבים כגון כתובת IP ועוד.

התוסף גם יודע לסרוק את הקבצים של האתר ולזהות בעיות שיש שם, כמו גם הוא סורק תבניות ותוספים אחרים. התוסף גם מראה בזמן אמת כניסת משתמשים לאתר שלכם לרבות בוטים ומאפשרת לזהות תנועה חשודה.

לתוסף הזה יש גרסת פרימיום עם תכונות מתקדמות יותר.

הורדת התוסף

6. iThemes Security (לשעבר Better WP Security)

בדומה לתוסף הקודם, גם התוסף הזה יודע להגן על האתר שלכם על ידי סריקת האתר, חסימת משתמשים, יצירת קובץ גיבוי, בדקית קצבים שהועברו למקום אחר ועוד.

הורדת התוסף

7. Limit Login Attempts (הגבלת ניסיונות התחברות)

התוסף עוזר להגביל את ניסיונות ההתחברות לאתר על ידי המשתמשים שלכם. כברירת מחדל, וורדפרס מאפשרת ניסיונות כניסה בלתי מוגבלים או דרך כניסה לדף או דרך עוגיות. הדבר הזה מאפשר לפורצים לנסות שוב ושוב לפרוץ לאתר שלכם.

לכן התוסף מגביל את מספר הנסיונות לפי כתובת IP של המשתמש, מנטר פעילות חשודה זו ושולח לכם מייל.

הורדת התוסף

8. Akismet

התוסף הזה נלחם בתגובות ספאם של משתמשים פיקטיביים שנכנסים לאתר שלכם. הוא מנטר את כל הספאמרים שהוא מוצא, על ידי פרטי המשתמש שהזין את התגובה ובכך חוסך מכם להתעסק איתם ומגן עליכם מתקיפות ספאם אלו.

התוסף ללא עלות עבור בלוג פרטי, 5 דולר בחודש עבור אתר מסחרי ו- 50 דולר עבור רשתות ואתרים גדולים.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס לגיבוי ולשחזור נתונים

9. UpdraftPlus

התוסף מאפשר לכם לגבות את אתר האינטרנט שלכם לתוך ענן ולחצית כפתור לשחזר אותו. גיבויים לוורדפרס שווים את ההשקעה שלכם, יכולים להיות הרבה סיבות לכך למה אתם צריכים גיבוי, החל מפריצה לאתר, קריסת חברת האחסון שלכם ועד לעדכון גרסה שלא בוצע כמו שצריך.

ללא גיבוי, לא תוכלו לשחזר את המידע ואתם יכולים לאבד את הכל. התוסף עוזר לכם לגבות את המידע של האתר, ולשחזר אותו בכל רגע שתרצו, הוא מהיר ומאפשר גיבוי אוטומטי על פי לוח זמנים שאתם יכולים להגדיר. כמו גם, אפשר לגבות על שירותי ענן כמו גוגל דרייד, דרופבוקס וכד'.

יש לו גרסת פרימיום הכוללת הגדרות מתקדמות וגיבוי לסוגים שונים של ענן כגון וואן דרייב של מיקרוסופט

הורדת התוסף

10. Duplicator

התוסף נותן למשתמשי וורדפרס את היכולת להעביר, להעתיק, להעביר או לשכפל אתר ממיקום אחד למשנהו וגם משמש כלי לגיבוי המידע והנתונים.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס לצרכי אופטימיזציית אתר

11. W3 Total Cache

התוסף מאפשר יצירת מטמון עבור הקבצים שלא משתנים באתר. כגון קבצי CSS / JavaScript, תמונות או סרטונים ובכך מייעל את האתר וחוסך את זמן הטעינה עבור המשתמשים. המטמון נשמר בדפדפנים של המשתמשים החדשים שנכנסים לאתר, וכך שבפעם הבאה, מרבית המידע נלקח מהדפדפן שלהם.

התוסף מצמצם גם את זמן הטעינה של הדף על ידי דחיסת קבצי ה-CSS ועבור ה-JS, כמו גם, יצירת קובץ יחיד עבורם וגם הטעמתם ב-HTML של האתר.

התוסף דורש הגדרה יסודית כך שמומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום (מפתח אתר / איש SEO מקצועי).

הורדת התוסף

12. WP Super Cache

זהו תוסף מפיתוח של Automattic (המפעיל של אתר WordPress.com), גם באמצעותו ניתן לבצע אופטימיזציה לאתר. אם ניקח אותו בהשוואה לתוסף הקודם, התוסף הזה פחות טוב מהתוסף מעליו.

הורדת התוסף

13. WP Rocket

זהו תוסף שלישי שדומה מאוד לקודמיו, התוסף הזה יודע לצמצם את האתר בצורה טובה ביותר מבין 3 התוספים הללו ויודע לחסוך ולצמצם הרבה את קבצי האתר. הוא מתאים מאוד לאתרים דינאמיים וגדולים.

אבל, התוסף אינו ניתן בחינם, ויש לרכוש אותו בעלות של 49 דולר, שם תקבלו גם תמיכה למשך שנה. אמנם זה לא סכום גדול, אבל אם שאר התוספים לא מתאימים לכם ואם האתר שלכם גדול יחסית – זה שווה את ההשקעה.

אתר התוסף

14. WP-Optimize

זהו כלי יעיל לניקוי של מסד הנתונים של וורדפרס. התוסף מסיר את כל הנתונים המיותרים כגון: תגובות שהוסרו, תגובות ספאם, פינגבאק וכד'. כמו כן הוא מוחק פוסטים שנמחקו, גרסאות קודמות של פוסטים ועוזר לנקות את האתר.

תוסף מאוד ידידותי, נעים ועושה את העבודה.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס שהם עזרים וכלים משלימים

15. TinyMCE Advanced

זהו תוסף שמאפשר הוספת כלים חדשים אל תוך עריכת הטסקט אצלכם באתר, הוא מאפשר שינוי גודל טקסט, הוספת טבלאות, קו תחתון, קו מפריד, קוד ועוד. הוא נותן עזרה לעורכי התוכן של האתר.

הורדת התוסף

16. Breadcrumb NavXT

תוסף פירורי לחם, המאפשר לסייע למשתמש להבין היכן הוא נמצא בכל עמוד ועמוד. לדודמה אם המשתמש נמצא בעמוד צור קשר, אזי הוא יראה עמוד הבית >> צור קשר.

זהו תוסף הכרחי עבור בלוגים גדולים מכיוון ששם סיוע בניווט חשוב מאוד.

הורדת התוסף

17. Shortcodes Ultimate

תוסף מעניין המוסיף עוד מידע אל תוך הפוסט, בעזרת התוסף אפשר להוסיף כפתורים לתוך כתבה, לשוניות, טבלאות, אקורדיון ועוד. זה יכול להעשיר את התוכן שלכם עוד יותר.

הורדת התוסף

18. Duplicate Post (שכפול פוסט)

תוסף טוב למי שרוצה לשכפל בקלות את כל התוכן שנמצא בעמוד כלשהו באתר, לדוגמה אם אתם מעוניינים ביצירת תוכן דומה עם תיקונים קלים, או לצרכים אחרים.

הורדת התוסף

19. TablePress

תוסף המאפשר יצירת טבלה מיוחדת והזנתה לתוך הטקסט. הטבלה הזו שונה מטבלות אחרות שאתם מכירים בכך שהיא מאפשרת סינון, מיון, חיפוש בתוך הטבלה וגם הוספת פס נגלל אם הטבלה עברה את הרוחב של אזור הטקסט. כך שטבלה ארוכה יכולה להתאים גם למכשירים ניידים ללא בעיה.

הורדת התוסף

20. Advanced Custom Fields (שדות מותאמים אישית מתקדמים)

מאפשר הוספת שדות מותאמים אישית לתוך פוסטים. מתאים מאוד לאתרים שחסרים להם שדות כלשהם עבור הפוסט והם רוצים להוסיף מידע כגון פוסט של אירוע הכולל תאריך ושעה וכן מקום המפגש ועוד.

הורדת התוסף

21. Elementor (אלמנטור)

התוסף אלמנטור עוזר ליצירת עמודים מותאמים אישית באתר שלכם. חשוב לציין כי עורך הטקסט באתר וורדפרס בנוי לצרכי כתיבת טקסט והוספת מדיה נוספת, אך לא ניתן לערוך את צורת העמוד או סגנון.

התוסף עוזר לבנות עמודים עם ערכת כלים לרבות הוספת וידיאו, אייקונים, אקורדיון, לשוניות, מפות גוגל וכלים נוספים רבים.

הורדת התוסף. אפשר גם להוריד את הגרסה בתשלום שכוללת תכונות מתקדמות עוד יותר בקישור זה.

22. עורך קלאסי

החל מגרסת וורדפרס 5.0 יש עורך טקסט ראשי שהוא שונה מהעורך הקלאסי. העורך הראשי החדש הוא Gutenberg והוא מבוסס על בלוקים לרבות אפשרות להטמעת כלים חדשים.

אלו שעדיין לא הסתדרו עם העורך החדש, יכולים להשתמש בעורך הקלאסי, יש צורך להוריד אותו כתוסף כיוון שהוא כבר אינו מובנה ואז בהגדרות לבחור בו כעורך ראשי.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס ליצירת טפסי יצירת קשר

23. Contact Form 7

תוסף המאפשר יצירת טפסי יצירת קשר לאתר האינטרנט שלכם לרבות הגדרות לאן המייל יגיע, איפה הוא יופיע, הגדרות נוספות, עיצוב CSS מותאם אישית ועוד.

הורדת התוסף

24. Ninja Forms

תוסף דומה לקודם, המאשר יצירת טפסי יצירת קשר, יותר נוח מבחינה וויזואלית, אבל יש לו יותר מגבלות בהשוואה לתוסף הקודם.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס לבניית צ'אט עם נציג באתר

25. Tawk.To Live Chat

אם אתם רוצים להוסיף צ'אט באתר לצורך התכתבות עם נציג מטעם האתר שלכם – אתם יכולים להשתמש בתוסף הזה. זהו תוסף צ'אט חי (בזמן אמת) מעולה עבור אתרי וורדפרס. כמובן הוא בחינם.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס ליצירת קהילה

26. BuddyPress

התוסף עוזר לכם ליצור רשת חברתית על גבי האתר שלכם. התוסף מאפשר יצירת קהילה באתר, הרשמת משתמשים, שליחת הודעות, יצירת פרופיל, יצירת קבוצות ועוד.

הורדת התוסף

27. bbPress

התוסף הזה עוזר לבנות מערכת פורומים על גבי האתר שלכם. הכולל יצירת פורומים, תתי פורומים, נושאים ועוד. כמו כן, ניתן לחלק תפקידים למשתמשים כמו מנהל פורום, הרשמה פשוטה וכלים נוספים.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס עבור מסחר אלקטרוני

28. WooCommerce (ווקומרס)

זהו תוסף המאפשר להוסיף תכונה של אתר מסחר אלקטרוני אתר האינטרנט שלכם. במידה ואתם מציעים מוצרים ואתם רוצים לשים אותם למכירה באתר. מסחר אלקטרוני כולל גם נושאים נוספים כגון משלוח, תנאי תשלום, קטגוריות, חנויות באתר ועוד.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס לקיצור קישורים והפניות

29. Redirection (הפניות)

תוסף זה עוזר לכם להפנות את הקישורים השבורים לקישורים אחרים. משתמש יכול לנוח על עמוד לא קיים (נקרא גם עמוד 404) אם לדוגמה הוא הקליד לא נכון בשורת החיפוש, או אם הקישור שונה או שהתוכן נמחק. במקרים אלו, תוכלו להפנות אותם מקישור אל אל קישור חדש או אל עמוד הבית או כל מקום אחר שרק תרצו.

קישורים שבורים ניתן לראות דרך כלי מנהלי אתרים של מנועי החיפוש. כמו כן, התוסף הזה מראה לכם מראש את העמודים הללו עוד לפני שהם מופיעים בכלי מנהלי אתרים.

הורדת התוסף

30. Broken Link Checker (איתור קישורים שבורים)

התוסף הזה מאפשר לכם לבדוק קישורים שבורים אצלכם באתר ולשלוח לכם דו"ח אל האימייל שלכם. ניתן להגדיר אילו קישורים התוסף יתחיל לסרוק, כלומר, קישורים של תגובות, קישורים של עמודים ועוד.

קישורים אלו יכולים להיות קישורים פשוטים, או קישורים של סרטוני הטמעת וידיאו, תמונות ועוד. כמו כן, ישנם הגדרות מתקדמות יותר למי שמעוניין.

הורדת התוסף

31. Linker (לינקר)

אם אתם מכירים את השירות bit.ly או goo.gl שמאפשרים לכם ליצור קישורים קצרים. אז התוסף הזה לינקר, מאפשר לכם ליצור קישור מותאם אישית בעזרת הדומיין שלכם. ניתן לעקוב אחרי לחיצות של קישורים, יצירת קישורים קצר לפוסטים ועוד.

קישור קצר יכול לעזור לכם מאוד אם אתם רוצים לנתח תנועה של קמפיין או של הקלקות ברשתות חברתיות.

הורדת התוסף

32. Pretty Links

בדומה לתוסף הקודם, גם התוסף הזה מאפשר לכם ליצור קישור מקוצר על גבי הדומיין שלכם. כמו גם, ניתן לעקוב אחר לחיצות אחר קישורים.

ישנה גרסת פרימיום לתוסף למי שמעוניין, הכוללת הגדרות מתקדמות יותר, אוטומציה של יצירת קישורים ועוד.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרס לאופטימיזציה ולדחיסת תמונות

33. WP Smushit

גודל ומשקל תמונה משפיע מאוד על חווית גלישת משתמש כמו גם תמונות גדולות צורכות יותר נפח חבילת האחסון שלכם ומאטות את האתר שלכם.

התוסף הזה פופולארי מאוד לדחיסת תמונות, שינוי גודל תמונות ואופטימיזציה וזאת ללא תשלום. התוסף הזה לא פוגע באיכות התמונה כך שהשימוש בו הוא לטובתכם.

הורדת התוסף

34. TinyPNG

גם התוסף הזה מאפשר לכם לבצע אופטימיזציה לתמונות בספריית המדיה שאצלכם באתר. התוסף גם דוחס תמונות ברגע שהן מועלות לאתר, תוכלו לבחור איזו תמונה אתם רוצים לדחות או לבחור מספר תמונות במקביל.

כמו כן, ניתן לשמור על נתוני התמונה (תאריך צילום, שם ופרטים נוספים) וכן ניתן לשנות את הגודל של כל תמונה ללא בעיה.

הורדת התוסף

35. Regenerate Thumbnails (חידוש תמונות מוקטנות)

אם עברתם תבנית או שבנו עבורכם אתר חדש, ייתכן כי גודל התמונות המוקטנות הקודמות לא יתאימו לתבנית החדשה. התוסף הזה עוזר לכם לחדש את צורת התמונות המוקטות כך שיתאימו וייראו בצורה טובה.

תמונות מוקטנות אלו תמונות שנמצאות במקומות שונים באתר, כאשר לוחצים עליהם, נכנסים לקרוא את התוכן.

הורדת התוסף

תוספים מומלצים לוורדפרדס עבור הנגשת אתרים / נגישות אתרים

36. Enable Accessibility

תקנות נגישות אתרים בתוקף החל מ-25.10.2017, הם נועדו לעזור לציבור בעלי המוגבלויות לגלוש באתרי אינטרנט כמו כל גולש אחר.בהזדמנות זו אנו מזמינים אתכם לקרוא מדריך נגישות אתרים שהכנו עבורכם. חשוב לציין דבר אחד: תוסף נגישות אינו הופך את האתר שלנו לנגיש בצורה מלאה, יש לעשות התאמות נגישות על ידי מתכנת.

תוסף זה ישראלי המאפשר לאתר האינטרנט שלכם להוסיף תכונות שונות של נגישות אתרים.

התוסף כולל הגדרות של: ניווט באמצעות מקלדת, ביטול אנימציות, היפוך צבעים, ניגודיות, הגדלה והקטן גופן, גופן קריא ועוד.

הורדת התוסף

37. WP Accessibility Helper (WAH)

עוד תוסף נגישות מעניין המאפשר להוסיף תכונות נגישות לאתר האינטרנט שלכם. בנוסף לכך, התוסף מאתר תמונות ללא תגית ALT (זו תגית שמופיעה ברגע שלא ניתן לצפות בתמונה), כך שניתן לאתר תמונות אלו מהר.

הורדת התוסף

סיום

לסיום נאמר דבר חשוב, התוספים לכשעצמם הם מעולים, אבל חשוב לזכור כי מרביתם דורשים התאמה אישית אל האתר שלכם, מומלץ שתלמדו היטב כיצד יש להטמיע אותם נכון, או שתרכשו שירות של חברה חיצונית שיכולה לעזור לכם בנושא. אם זה מעניין אתכם, רשמנו עבורכם מדריכים שונים כגון: מדריך קידום אתרים, מדריך בחירת חברת אחסון אתרים ועוד מדריכים מעניינים שאתם יכולים למצוא באתר שלנו.

אם אתם מעוניינים לבנות אתר אינטרנט בחינם, אנו מזמינים אתכם לקרוא את הכתבה שלנו: איך לפתוח אתר אינטרנט בחינם.

אם אתם חושבים שיש עוד תוספים מעניינים שאפשר להוסיף אותם לרשימה, אנא הגיבו לנו למטה.

מעל 1,500 חברים בערוץ טלגרם של פרוטוקול. הצטרפו כעת: t.me/protocolil

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? אפשר לתרום לנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים. תרום עכשיו דרך פייפאל.


הירשמו לקבלת עדכונים ומידע לדואר אלקטרוני

טופס משוב אנונימי לשיפור התוכן

האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור? (נא לא לשאול שאלות)


קבוצת פייסבוק בנושא ביטוח לאומי, מס הכנסה ומס ערך מוסף. שאלו שאלות והשתתפו בשיחות ודיונים. הצטרפו עכשיו בקישור זה.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *