חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

נטפליקס (Netflix) – האם כדאי לצפות בישראל בעברית וכמה עולה?

נטפליקס (Netflix) הוא שירות שוודאי רובכם מכירים או שמעתם עליו, המאפשר צפייה בתכניות באמצעות האינטרנט, בטלוויזיה, במחשב, בסמארטפון ובטאבלט. השירות אף מוצע באמצעות חברות הטלוויזיה באינטרנט כך שיותר קל לרכוש ולצפות בתשדירים השונים.

נטפליקס היא חברה שקיימת מאז 1997, בהתחלה החברה פעלה בשיטת השכרת עותקי סרטים ותכניות שונות, כך שהם הגיעו עד בית הלקוח, לאחר הצפיה הלקוח היה מחזיר שוב לחזרה. אולם היום כבר התקדמנו והשיטה לא פועלת כך. נטפליקס החלה לפעול בישראל בשנת 2016 ובשנת 2017 החלה להציג דיבוב בעברית וכן ממשק בעברית.

בכתבה נרחיב על הנושא של נטפליקס, מה זה, כמה עולה, אילו סרטים יש וגם איך לצפות בחודש ראשון ללא עלות וללא התחייבות.

מה זה נטפליקס (Netflix)?

נטפליקס הוא שירות סטרימינג, או בשפה העברית "הזרמת מדיה", שבאמצעותו ניתן לצפות בספרייה ענקית של סרטים, סדרות ותכניות טלוויזיה. במסגרת שיתופי פעולה שונים של החברה, היא רוכשת זכויות יוצרים של אולפנים שונים ואף רוכשת סדרות בעולם, כולל סדרות ישראליות שונות שאתם עשויים להכיר. נטפליקס לא רק רוכשת זכויות יוצרים, אלא גם יוצרת הפקות מקור, שמופקות וממומנות על ידה.

נטפליקס מוסיפה מפעם לפעם תכנים שונים, סרטים וסדרות וזאת ללא כל עלות נוספת. בנוסף לכך, מכיוון שנטפליקס גובה דמי מנוי חודשיים, הרי שהיא לא מציגה הפרעות והצפיה נטולת פרסומות או מודעות.

נטפליקס ישראל מציגה תכנים שונים בעברית על ידי דיבוב או על ידי כתוביות. זאת ועוד שהממשק של החברה הוא בעברית כך שכל אחד יכול לצפות ולראות תוכן ללא צורך להבין אנגלית.

בנוסף, ניתן להוריד את התכנים למכשירים תומכים ולצפות בהם לאחר מכן ללא צורך בגישה לאינטרנט.

ממשק משתמש

ממה שנודע לנו, הממשק של נטפליקס הוא נוח לשימוש לטובת הצרכנים והוא מאפשר ניווט קל במערכת. כמובן, מיותר לציין שוב כי הממשק תואם לשפה העברית כך שקל יותר לנווט.

נטפליקס יודעת גם להציע לצרכנים סרטים וסדרות שעשויים לעניין אותם וזאת על ידי שימוש במידע אילו תכנים המשתמשים צופים ובכך להתאים עבורם.

האם אפשר לצפות בשירות נטפליקס TV?

אם אתם מתכוונים האם יש שירות של טלוויזיה באינטרנט המוצע על ידי נטפליקס? אז לא. לא קיים שירות כזה, נטפליקס מציעה מעין ספריית VOD של תכנים ששם אפשר למצוא סרטים, סדרות ותוכן מעניין נוסף. למרות זאת, לא ניתן לצפות בערוצי טלוויזיה תחת שידור חי.

אילו תכנים מופיעים בשירות של נטפליקס?

נטפליקס מציעה מספר ענק של תכנים בשירותיה. בין הסדרות ניתן למצוא את בית הקלפים, דרדוויל, מומחה לכלום, מרקו פולו, כתום זה השחור החדש, דברים מוזרים, כל יום מחדש, הכתר, 13 סיבות, בית הנייר, פחמן משודרג, אבודים בחלל ועוד מלא תכנים שלא נפרט את כולם כאן.

בנוסף לכך, ניתן גם לצפות בסדרות ישראליות שנרכשו על ידי נטפליקס כמו פאודה, בשבילה גיבורים עפים, בני ערובה, סרוגים, תא גורדין, להיות איתה, המדרשה ועוד.

צפייה בנטפליקס – איך עושים זאת?

נטפליקס מאפשרת צפיה בתכנים המשודרים בה באמצעות מגוון של מכשירים.

  • טלוויזיה חכמה (Smart TV) – ניתן להוריד אפליקציה ישירות לטלוויזיה ולהתחבר עם החשבון.
  • סטרימר Android TV או Apple TV – ניתן לצפות בממירים דיגיטליים שונים של אפל או Chromecast.
  • קונסולת משחקים – ניתן לצפות באמצעות הפלייסטיישן (PlayStation 3/4) או אקסבוקס (Xbox 360/one).
  • סמארטפונים (אנדרואיד, iOS או וינדוס) – ניתן להוריד את האפליקציה לטלפון הנייד.
  • טאבלטים (אנדרואיד, iOS או וינדוס) – ניתן לצפות בטאבלטים על ידי הורדת אפליקציה.
  • מחשבי Windows או Mac – אפשר לצפות ישירות באמצעות המחשב בבית.
  • נגני Blue Ray – של חברות LG, פנסוניק, סוני, סמסונג וכדומה.

נטפליקס בישראל – מחיר

נטפליקס כוללת 3 חבילות בישראל. יש עוד חבילה אחת, אך היא משווקת נכון להיום רק בארצות הברית. אלו הם החבילות:

חבילה בסיסית

החבילה הבסיסית כוללת צפיה בנטפליקס במחשב, בטלפון נייד, בטאבלט ובטלוויזיה – צפיה במכשיר 1 במקביל בלבד. החבילה כוללת את כל הסרטים ותכניות הטלוויזיה ללא הגבלה. אולם, איכות הצפיה היא נמוכה בלבד ותלויה גם לפי התוכן.

המחיר: 32.90 ₪ (עלה מ-29.90 ש"ח). חודש ראשון ללא עלות.

חבילה סטנדרטית

החבילה הבסיסית כוללת צפיה בנטפליקס במחשב, בטלפון נייד, בטאבלט ובטלוויזיה – ניתן לצפות ב-2 מכשירים במקביל. החבילה כוללת את כל הסרטים ותכניות הטלוויזיה ללא הגבלה. איכות הצפיה היא HD ותלויה גם לפי התוכן.

המחיר: 46.90 ₪ (עלה מ-39.90 ש"ח). חודש ראשון ללא עלות.

חבילת פרימיום

החבילה הבסיסית כוללת צפיה בנטפליקס במחשב, בטלפון נייד, בטאבלט ובטלוויזיה – ניתן לצפות ב-4 מכשירים במקביל. החבילה כוללת את כל הסרטים ותכניות הטלוויזיה ללא הגבלה. איכות הצפיה היא HD וגם Ultra HD ותלויה גם לפי התוכן.

המחיר: 60.90 ₪ (עלה מ-49.90 ש"ח). חודש ראשון ללא עלות.

נטפליקס – איך מצטרפים?

מעוניינים להצטרף לשירותי הסטרימינג של נטפליקס? ניתן לעשות זאת באמצעות גלישה לאתר האינטרנט הרשמי שלהם כאן: www.netflix.com/il.

נכון להיום נטפליקס לא מציעה שירות לקוחות בישראל, אולם ניתן לפנות אליהם באמצעות האפליקציה או באמצעות הצ'אט באתר עם נציג באנגלית.

חדש: מעל 1,000 חברים כבר הצטרפו! קהילת הפייסבוק הרשמית "זכויות וחובות" - בה ניתן לשאול שאלות ולקבל מידע. הצטרפו עכשיו בחינם

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים. תרומה לפרוטוקול


האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

הוספת משוב

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil