תפריט סגור

הוט מובייל משיקה חבילה הכל כלול חו"ל 70GB – בדקנו

נראה לרגע כי התחרות בשוק הסלולר נרגעת, אבל היום הוט מובייל הפתיעה בגדול ויצרה חבילה חדשה אשר מתאימה במיוחד למי שנוסע לחוץ לארץ.

החבילה החדשה מגיעה כאשר ברקע חברת הסלולר We4G של 018 אקספון טרפה את הקלפים וגייסה בחודש אפריל מעל כ-13-15 אלף לקוחות חדשים. רוב הלקוחות התניידו מהחברות הוט מובייל וסלקום – זו אחת הסיבה למה הוט מובייל כל כך אגרסיבית.

עוד נשמע ברקע כי אלקטרה שרכשה את גולן טלקום בשנה שעברה, הודיעה כי מעוניינת להנפיק את החברה בבורסה הישראלית, זאת על מנת לצמצם את החשיפה ככל הנראה.

החבילה החדשה של הוט מובייל נתנה דגש מיוחד על שיחות, הודעות וגלישה בחוץ לארץ. שכאמור, עד כה מרבית החבילות המשולבות לחו"ל או רק חבילות גלישה נפרדת לחו"ל מאוד יקרות.

אז מה חדש בהוט מובייל?

אוקיי, אז החבילה החדשה של הוט מובייל כוללת את כל מה שהייתה החבילה הקודמת שלה, יקרה יותר ובתוספת גלישה לחו"ל וצמצום עלויות הנדידה.

במילים אחרות, החבילה החדשה, העונה לשם החו"ל כולל במחיר של 49 ₪ לחודש, כוללת: 3000 דקות, 3000 הודעות, 300 דקות לשיחה מישראל לחו"ל, 70GB גלישה סלולרית בישראל, 2GB גלישה סלולרית בחו"ל. החבילה היא ללא שיחות והודעות בחו"ל, אך עם מחירים מוזלים.

החידוש הוא שחבילה זו כוללת שירותי רומינג בחו"ל (נדידה) במחיר מוזל, אשר סובל עד כה ממחירים גבוהים משמעותית. כך למשל, שליחת הודעת SMS או דקת שיחה אחת מחו"ל לישראל תעלה 89 אגורות – מדובר על זול יחסית לשוק. חו"ל אצל הוט מובייל הכוונה היא 21 יעדים שונים בעולם הכוללים אזור אירופה, ארצות הברית ותאילנד.

מה קיים בשוק כיום?

יש כמה חלופות.

גולן טלקום מציעה חבילה ב-99 שקל הכוללת שיחות והודעות ללא הגבלה בישראל, 40 ג'יגה נפח גלישה, הודעות ושיחות מחו"ל לישראל וכן 6 ג'יגה גלישה סלולרית.

We4G לא מציעה חבילה כוללת, אך ניתן לשלב את החבילה הרגילה שלה עם גלישה לחו"ל. כך למשל, חבילת 29 שקל לכל החיים עם 40GB בתוספת חבילת גלישה לחו"ל רק בחודשים שאתם טסים לחו"ל (לא כל השנה) כדוגמת 0.75 ג'יגה ב-49 שקל או 1 ג'יגה ב-89 שקל.

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים.
לתרומה עכשיו.

מעל 1,500 חברים בערוץ טלגרם של פרוטוקול. הצטרפו כעת: t.me/protocolil


הירשמו לקבלת עדכונים ומידע לדואר אלקטרוני

טופס משוב אנונימי לשיפור התוכן

האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil

קבוצת פייסבוק בנושא ביטוח לאומי, מס הכנסה ומס ערך מוסף. שאלו שאלות והשתתפו בשיחות ודיונים. הצטרפו עכשיו בקישור זה.

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *