משתמשי Gmail? הכירו את התוספים שיעזרו לשפר את היעילות והתפוקה שלכם

משתמשי Gmail? התוספים הבאים יעזרו לשפר את היעילות שלכם, בין אם אתם משתמשים פרטיים או משתמשים עסקיים – התוספים המומלצים הבאים ל-Gmail חשובים.

איך שלא תסתכלו ואיך שלא תהפכו, ג'ימייל (Gmail) היא תיבת הדואר הגדולה בעולם ומשתמשים בה ביליוני (מיליארדי) אנשים בכל יום. מכיוון שזה שירות של גוגל, היא מציעה גם Gmail לעסקים עם דומיין מותאם אישית, אך התוספים הבאים יעזרו לייעל את העבודה איתו בצורה משמעותית גם למשתמשים פרטיים.

לפני הכל, חשוב לציין כי בסוף חודש אוקטובר 2017, גוגל פתחה את האפשרות להתקין תוספים נייטיב לדואר הג'ימייל שלכם, כלומר, תוספים שמותקנים בתוך הדוא"ל, ללא תלות באיזה דפדפן אתם משתמשים. אמנם כמות התוספים הפנימיים אינה גבוהה כעת, לכן בכתבה הזו אנחנו נחלוק איתכם עם תוספים ישירים ל-Gmail וגם תוספים דרך הדפדפן ל-Gmail.

Boomerang

תארו לעצמכם שאתם צריכים לשלוח מייל ואתם כותבים אותו, מסתכלים על השעה ורואים שהשעה כבר מאוחרת מדי לשלוח מייל, אתם ממתינים ליום למחרת ואם לא תפתחו עבורכם משימה – ייתכן שתשכחו.

אחד החסרונות של גוגל הוא שלא ניתן לתזמן שליחת מייל. התוסף Boomerang (בומרנג) מקל על העבודה הזו ומאפשר לכם לתזמן את שליחת המייל לנמען (אפילו אם הוא לקוח או חבר).

כך זה עובד:

הורדת התוסף בומרנג:

Sortd

התוסף Sortd מאפשר להפוך את ה-Gmail שלכם לסוג של מערכת CRM (מערכת ניהול לקוחות) והופכת את השימוש שלו לנוח יותר. התוסף מאפשר ליצור לוחות, טבלאות, אנשי קשר, הערות ועוד. אם אתם מכירים את מערכת Trello, אז מדובר על אחת כזו לדואר הג'ימייל שלכם.

אתם יכולים לנהל גם רשימות, משימות, פרוייקטים ועוד דברים מעניינים שיעזרו לכם להתנהל מול לקוחות וגם מול עובדים, זהו כלי נהדר לעסקים קטנים.

כך זה נראה:

הורדת התוסף Sorted:

Checker Plus

התוסף Checker Plus הוא תוסף לדפדפן שעוזר לקבל מיילים, לקרוא אותם ולמחוק אותם וכל זאת ללא צורך להיכנס בכל פעם לחשבון הג'ימייל שלכם. דבר שיכול לחסוך לכן זמן רב אם אינכם משתמשים בתוכנה כגון אאוטלוק או אם אינכם מחוברים תמיד בג'ימייל.

הורדת Checker Plus:

Dropbox

התוסף Dropbox for Gmail עוזר לשלוח קבצים של דרופבוקס ולצפות בהם בתצוגה מקדימה ללא צורך לעזוב את ג'ימייל. בנוסף, תוכלו לראות קבצים שנשלחו אליכם ולשמור אותם אוטומטית בדרופבוקס.

הורדת Dropbox for Gmail:

Mailtrack

נכון זה היה יכול להיות נחמד אם הייתם יכולים לדעת בזמן אמת האם האימייל ששלחתם לצד השני התקבל ונפתח על ידו? התוסף mailtrack מספק לזה פיתרון. התוסף מסמן פעמיים V בצבע ירוק כאשר המייל ששלחתכם נפתח על ידי הנמען, ממש כמו הרעיון של הודעת וואסטאפ.

כך זה עובד:

להורדת התוסף mailtrack:

Dragapp

התוסף dragapp מאפשר לחשבון ה-Gmail שלכם להפוך להיות דואר מבוסס משימות. אתם יכולים ליצור הערות, משימות ואפשרויות נוספות כדי לייעל את העבודה ולארגן מחדש את הדואר הנכנס שלכם. האמת, התוסף הזה דומה לתוסף Sortd שרשמנו לעיל, אבל הוא שונה מעט ולכן הוספנו אותו.

הורדת התוסף Dragapp:

Dialpad

התוסף Dialpad מאפשר לזהות מספרי טלפונים של אנשי קשר באימייל. התוסף מזהה מספרי טלפון ומצרף אותם לאנשי קשר מתאימים. בנוסף, התוסף מאפשר להתקשר ולשלוח SMS לכל אותם אנשי הקשר.

הורדת התוסף Dialpad:

Asana

התוסף Asana ל-Gmail עוזר להפוך כל דואר נכנס למשימה. Asana נועד כדי לנהל פרויקטים ומשימות, אך התוסף גם מאפשר מעקב והתממשקות מלאה מול Asana. בנוסף, ניתן לקבל עדכונים מבלי לעזוב את המייל.

כך זה נראה:

הורדת התוסף Asana for Gmail:

 

סיכום

אלו התוספים המעניינים לדואר ה-Gmail שלכם שעוזרים לנהל ביעילות את הזמן שלכם ובעיקר מאפשרים שאתם תפיקו את המירב. אם יש לכם עוד תוספים מעניינים שאתם חושבים שצריך להוסיף אותם לכתבה, אתם מוזמנים להגיב למטה ונדאג להוסיף אותם 🙂

עזרנו לך לממש את הזכאות? חסכנו כסף או זמן יקר? תתמכו בנו כל סכום כדי שנמשיך להתקיים.
תרומה לפרוטוקול.

מעל 1,500 חברים בערוץ טלגרם של פרוטוקול. הצטרפו כעת: t.me/protocolil


הירשמו לקבלת עדכונים ומידע לדואר אלקטרוני

  טופס משוב אנונימי לשיפור התוכן

  האם העמוד עזר לך? האם יש לך מידע נוסף או הצעות לשיפור?

  אם אהבת את הכתבה והיא עזרה לך, אפשר לעזור לנו...
  נשמח לקבל ממך ביקורת בעמוד ה-Google שלנו כאן: g.page/protocolil

  קבוצת פייסבוק בנושא ביטוח לאומי, מס הכנסה ומס ערך מוסף. שאלו שאלות והשתתפו בשיחות ודיונים. הצטרפו עכשיו בקישור זה.

  כתוב/כתבי תגובה