צרכנות

אמזון עם בנק הפועלים: כל ההטבות, הקופונים ללקוחות הבנק

בנק הפועלים בשיתוף פעולה ייעודי עם אתר המסחר האלקטרוני אמזון מציע ללקוחות הבנק לקבל הטבות על קניות באמזון (Amazon.com). הטבות אלו ניתנות בהתאם לתנאים מסויימים שצריך לדעת אותם.

לקוחות בנק הפועלים? הכתבה הזו עבורכם.

בנק הפועלים בשיתוף עם אמזון

בנק הפועלים יצא בשיתוף פעולה עם אתר הקניות הגדול בעולם אמזון, במסגרתו מציע הטבות שונות ללקוחות הבנק. הטבות אלו ושיתופי הפעולה מגיעים על רקע היפרדות הבנק מחברת האשראי שלו ישראכרט, כך שהוא מנסה להקנות הטבות למי שמחזיק כרטיס המונפק על ידו ולא על ידי חברת האשראי.

כלומר, הבנק מעוניין לקדם את כרטיסי האשראי שעליהם מוטבע הלוג של בנק הפועלים ולא של ישראכרט או חברות אשראי אחרות. כדי לעודד זאת, הבנק פעיל כמה גזרות שונות כמו תכניות הטבות שעתידן לצאת לשוק ופרוייקטים נוספים.

במסגרת ההסכם שנחתם בין הצדדים בחודש דצמבר 2019 נקבע כי הבנק יציע הטבות ללקוחות הבנק שהם מחזיקי כרטיס אשראי עם הלוגו של הבנק בסמוך לימי הקניות הגדולים בעולם, בעיקר אירועים שאמזון משתתפת בה. כמו כן, הבנק מתכוון להציע הצעות ערך ללקוחות עסקים קטנים ובינוניים מתאימים הפועלים באתר Amazon.com (כלומר לעסקים שמוכרים מוצרים ושירותים באתר).

למעשה, הבנק מעוניין לתת הטבות הן לצרכנים בעת רכישה והן לעסקים שמציעים סחורות באתר.

הטבות ומבצעים של בנק הפועלים עם אמזון

במסגרת ההטבה האחרונה לקוחות בנק הפועלים, עם כרטיס אשראי שעליו מוטבע הלוגו של הבנק, היו זכאים לקבל 50$ חזרה על הקניות אם קונים מוצרים באתר אמזון במחיר של 100$ לפחות (לא כולל דמי משלוח, מסים ועלויות נוספות).

הלקוחות היו צריכים לקבל קוד קופון באתר הבנק (כאן) ואז לממש את ההטבה באתר אמזון (כאן). ההטבה הייתה רק דרך אתר Amazon.com העולמית כאשר המוכר הוא Amazon Export Sales LLC. המגבלה הייתה 6,000 הזמנות ועד תאריך 03.12.2019.

בחודש ספטמבר 2019 – אמזון עם בנק הפועלים הציעו הטבה דומה, אך עם 30 דולר במתנה על רכישה של 90 דולר. ההטבה הייתה בתוקף עד 05.10.2019.

מה עוד חשוב לדעת?

מעל 1,500 חברים בערוץ טלגרם של פרוטוקול. הצטרפו כעת: t.me/protocolil


הירשמו לקבלת חדשות ומידע למייל

המשוב שלך חשוב לשיפור התוכן

האם העמוד הזה עזר לך? האם קיבלת תשובות לכל השאלות שלך? האם תמליץ/י עליו?

זהו משוב אנוניני והמידע נועד לשיפור התוכן. המשוב לא נועד לשאלות ואנחנו לא עונים כאן.

למידע נוסף ניתן להגיב לכתבה זו בהמשך או לפנות בטופס בעמוד ייעודי.

תגיות

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close