טכנולוגיה ודיגיטל

שר התקשורת העניק רישיון למרתון 018 אקספון והרחיב רישיון גולן טלקום

דברי השר הנגבי במסיבת עיתונאים – הענקת רישיון לחברת מרתון 018 אקספון והרחבת רישיון לחברת גולן טלקום

אני שמח להעניק במסגרת תפקידי את הרישיונות הראשונים לאספקת שירותי סלולר מתקדמים לחברת מרתון 018 אקספון ועבור חברת גולן טלקום. שוק התקשורת הוא שוק דינמי ביותר והתחרות בסלולר ממשיכה בעוצמה. כעת ולראשונה בעולם, יהיו בישראל שישה שחקני סלולר בעלי רשתות.

חברות חדשות מצטרפות ומקדמות שיתוף פעולה ביניהן (במסגרת שיתוף הרשתות), באופן שמקדם התייעלות והשקעות בתשתית. ריבוי שחקנים, מבטיח שכולם יתאמצו כל הזמן להתחדש והצרכן ירוויח מכך.

הסלולר הופך להיות הפלטפורמה המרכזית שבה הלקוחות (בעיקר הצעירים) יצרכו תוכן, וזאת במגמת גידול גוברת. בשנתיים שלוש הקרובות, חברות הסלולר אמורות להוביל את קליטת הדור החמישי בישראל, מהלך שיביא למהפכה טכנולוגית של ממש. לשם כך, ישראל צריכה חברות יציבות, שיודעות לפעול בשוק תחרותי, גם בגזרת החדשנות ובקידום טכנולוגי. עם הענקת הרישיונות החדשים ולאור שינויי הבעלות, אנו מקווים כי השוק יחל להתייצב ולהתחזק.

לאחר עבודה מאומצת ובהמשך למכרז הדור הרביעי ולמדיניות שיתוף הרשתות, מוענק לחברת אקספון רישיון שיאפשר לה לספק שירותים ולהרחיב את סל השירותים שהקבוצה יכולה להציע למנויים.

ובהתייחס לחברת גולן טלקום, לאחר שאושרה העברת אמצעי השליטה לחברת אלקטרה, ואושר הסכם השיתוף עם סלקום בדור 3 וההסכם המשולש עם אקספון וסלקום בדור 4 ואילך, מורחב רישיונה באופן שיאפשר לה לספק שירותי דור 4 על גבי רשת הרדיו המשותפת.

אני מבקש לאחל בהצלחה לחברות ולהודות לצוות המקצועי ולמנכ"ל המשרד, שלמה פילבר, על העבודה המאומצת שנעשתה לשם אישור הסכמי השיתוף, אישור המיזוג והכנת הרישיונות.

מעל 1,500 חברים בערוץ טלגרם של פרוטוקול. הצטרפו כעת: t.me/protocolil


הירשמו לקבלת חדשות ומידע למייל

המשוב שלך חשוב לשיפור התוכן

האם העמוד הזה עזר לך? האם קיבלת תשובות לכל השאלות שלך? האם תמליץ/י עליו?

זהו משוב אנוניני והמידע נועד לשיפור התוכן. המשוב לא נועד לשאלות ואנחנו לא עונים כאן.

למידע נוסף ניתן להגיב לכתבה זו בהמשך או לפנות בטופס בעמוד ייעודי.

תגיות

כתבות נוספות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close